Program meciuri

  • Program - Luni, 11 Iulie 2022

  • CENTER COURT starts at 11:00 am

  • 1. Matheus PUCINELLI DE ALMEIDA (BRA)) vs Sebastian GIMA (ROU)

  • 2. Andrey CHEPELEV vs Stefan PALOSI (ROU)

  • 3. Daniel DUTRA DA SILVA (BRA) vs [Alt] Oleksii KRUTYKH (UKR)

  • Nu mai devreme de 5:00 pm

  • 4. Borna CORIC (CRO) vs [WC] Nicholas David IONEL (ROU)

  • Program - Luni, 11 Iulie 2022

  • COURT 2 starts at 11:00 am

  • 1. Joris DE LOORE (BEL) vs [WC] Matei Cristian ONOFREI (ROU) or Calin MANDA (ROU)

  • Nu mai devreme de 1:00 pm

  • 2. Oleg PRIHODKO (UKR) or [Alt] Petros TSITSIPAS (GRE) vs Nicolae FRUNZA (ROU)

  • Program - Luni, 11 Iulie 2022

  • COURT 3 starts at 11:00 am

  • 1. [WC] Vlad STOICA (ROU) vs [Alt] Alexandru JECAN (ROU) or Jose PEREIRA (BRA)

  • Nu mai devreme de 1:00 pm

  • 2. David POLJAK (CZE) or Ilya SNITARI (MDA) or Alexander ERLER (AUT)

  • Program - Marti, 12 Iulie 2022

  • CENTER COURT starts at 11:00 am

  • 1. N. Alvarez Varona (ESP) vs [2] P. Andujar (ESP)

  • 2. [5] G. Blancaneaux (FRA) vs [Alt] F. Jianu (ROU)

  • 3. [Alt] L. Wessels (GER) vs [WC] C. Cretu (ROU)

  • 4. [1] J. Lehecka (CZE) vs [Q] I. Snitari (MDA)

  • Nu mai devreme de 6:00 pm

  • 5. [WC] M. Copil (ROU) vs [LL] O. Prihodko (UKR)

  • Program - Marti, 12 Iulie 2022

  • COURT 2 starts at 10:30 am

  • 1. [Alt] N. Sanchez Izquierdo (ESP) vs M. Arnaldi (ITA)

  • 2. [7] R. Olivo (ARG) vs L. Klein (SVK)

  • 3. [Alt] L. Miedler (AUT) vs [6] D. Svrcina (CZE)

  • 4. [3] Z. Kolar (CZE) vs F. Ferreira Silva (POR)

  • 5. [Q] N. Frunza (ROU) vs L. Darderi (ITA)

  • Program - Marti, 12 Iulie 2022

  • COURT 5 starts at 10:30 am

  • 1. [Q] M. Pucinelli De Almeida (BRA) vs [4] A. Shevchenko

  • 2. [Q] S. Palosi (ROU) vs [Q] J. De Loore (BEL)

  • Nu mai devreme de 1:00 pm

  • 3. [WC] N. Ionel (ROU) / A. Jecan (ROU) vs [2] D. Hidalgo (ECU) / C. Rodriguez (COL)

  • 4. [Q] J. Pereira (BRA) vs [8] F. Meligeni Rodrigues Alves (BRA)

  • 5. [LL] A. Chepelev vs T. Seyboth Wild (BRA)

  • Program - Miercuri, 13 Iulie, 2022

  • CENTER COURT starts at 11:00 am

  • 1. L. Klein (SVK) vs [Alt] O. Krutykh (UKR)

  • 2. [5] G. Blancaneaux (FRA) vs [WC] N. Ionel (ROU)

  • 3. [Alt] L. Wessels (GER) or [WC] C. Cretu (ROU) vs [2] P. Andujar (ESP)

  • Nu mai devreme de 7:00 pm

  • NIGHT OF TENNIS & MUSIC STARS

  • Program - Miercuri, 13 Iulie, 2022

  • COURT 2 starts at 11:00 am

  • 1. [Q] J. De Loore (BEL) vs [Q] M. Pucinelli De Almeida (BRA)

  • 2. N. Alvarez Varona (ESP) / T. Seyboth Wild (BRA) vs M. Demoliner (BRA) / F. Meligeni Rodrigues Alves (BRA)

  • 3. G. Lomakin (KAZ) / O. Prihodko (UKR) vs A. Kadhe (IND) / P. Tsitsipas (GRE)

  • Nu mai devreme de 4:00 pm

  • Possible court change - M. Copil (ROU) / V. Cornea (ROU) vs D. Dutra da Silva (BRA) / M. Pucinelli De Almeida (BRA)

  • Program - Miercuri, 13 Iulie, 2022

  • COURT 5 starts at 11:00 am

  • 1. [1] A. Erler (AUT) / L. Miedler (AUT) vs [WC] S. Gima (ROU) / F. Jianu (ROU)

  • 2. A. Chepelev / A. Shevchenko vs [3] L. Darderi (ITA) / F. Romboli (BRA)

  • 3. After Rest - [4] Z. Kolar (CZE) / D. Molchanov (UKR) vs [PR] J. De Loore (BEL) / N. Sanchez Izquierdo (ESP)

  • 4. After Rest - G. Blancaneaux (FRA) / R. Olivo (ARG) vs O. Krutykh (UKR) / D. Poljak (CZE)

  • SCHEDULE - Joi, 14 Iulie 2022

  • CENTER COURT starts at 1:00 am

  • 1. L. Darderi (ITA) vs [6] D. Svrcina (CZE)

  • 2. [1] J. Lehecka (CZE) vs [LL] A. Chepelev

  • Nu mai devreme de 5:00 pm

  • 3. F. Ferreira Silva (POR) vs [WC] M. Copil (ROU)

  • 4. A. Kadhe (IND) / P. Tsitsipas (GRE) vs [2] D. Hidalgo (ECU) / C. Rodriguez (COL)

  • SCHEDULE - Joi, Iulie 13, 2022

  • COURT 5 starts at 1:00 am

  • 1. [Alt] N. Sanchez Izquierdo (ESP) vs [8] F. Meligeni Rodrigues Alves (BRA)

  • 2. [1] A. Erler (AUT) / L. Miedler (AUT) vs G. Blancaneaux (FRA) / R. Olivo (ARG)

  • 3. After Rest - M. Demoliner (BRA) / F. Meligeni Rodrigues Alves (BRA) vs [3] L. Darderi (ITA) / F. Romboli (BRA)

  • SCHEDULE - Vineri, Iulie 15, 2022

  • CENTRE COURT starts at 1:00 am

  • 1. L. Klein (SVK) vs [2] P. Andujar (ESP)

  • Nu mai devreme de 2:30 pm

  • 2. [1] J. Lehecka (CZE) vs L. Darderi (ITA)

  • 3. [5] G. Blancaneaux (FRA) vs [Q] M. Pucinelli De Almeida (BRA)

  • Nu mai devreme de 6:30 pm

  • 4. [Alt] S. Palosi (ROU) / D. Tomescu (ROU) vs M. Copil (ROU) / V. Cornea (ROU)

  • SCHEDULE - Vineri, Iulie 15, 2022

  • COURT 5 starts 3:30 pm

  • 1. F. Ferreira Silva (POR) vs [8] F. Meligeni Rodrigues Alves (BRA)

  • Nu mai devreme de 5:30 pm

  • 2. After Rest - [3] L. Darderi (ITA) / F. Romboli (BRA) vs [2] D. Hidalgo (ECU) / C. Rodriguez (COL)